Moderní matematické metody v inženýrství
3. - 5. června 2024, Čeladná

Seznam účastníků

Počet registrovaných učastníků: 40
Jméno a příjmení
Pracoviště
Eliška Beránková
Katedra algebry a geometrie, Univerzita Palackého v Olomouci
Zdeněk Boháč
Katedra matematiky, FAST, VŠB-TUO
Jiří Bouchala
Katedra aplikované matematiky, FEI, VŠB-TUO
Martin Čermák
Katedra matematiky, FAST, VŠB-TUO
Petr Chládek
KAMI, EF, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Dagmar Dlouhá
Katedra matematiky, FAST, VŠB-TUO
Viktor Dubovský
Katedra matematiky, FAST, VŠB-TUO
Barbora Halfarová
Katedra aplikované matematiky, FEI, VŠB-TUO
Monika Jahodová
Katedra matematiky a deskriptivní geometrie, FS, VŠB-TUO
Miriam Janikova
Ústav matematiky, FAI, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Jiří Jánský
Katedra matematiky a fyziky, FVT, Univerzita obrany, Brno
Marcela Jarošová
Katedra matematiky, FAST, VŠB-TUO
Jan Jekl
Katedra matematiky a fyziky, FVT, Univerzita obrany, Brno
Lukáš Kapera
Katedra aplikované matematiky, FEI, VŠB-TUO
Jan Kotůlek
Katedra matematiky a deskriptivní geometrie, FS, VŠB-TUO
Jiří Krček
Katedra matematiky a deskriptivní geometrie, FS, VŠB-TUO
Radek Kučera
Katedra matematiky a deskriptivní geometrie, FS, VŠB-TUO
Lukáš Másilko
Masarykova univerzita
Veronika Moškořová
Katedra matematiky, FAST, VŠB-TUO
Luděk Nechvátal
Ústav matematiky, FSI, Vysoké učení technické v Brně
Zdeněk Opluštil
Ústav matematiky, FSI, Vysoké učení technické v Brně
Radomír Paláček
Katedra matematiky, FAST, VŠB-TUO
Zuzana Pátíková
Ústav matematiky, FAI, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Aurelie Pindorová
Katedra matematiky, FAST, VŠB-TUO
Vladimír Polášek
Ústav matematiky, FAI, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Lukáš Pospíšil
Katedra matematiky, FAST, VŠB-TUO
Lenka Přibylová
Katedra aplikované matematiky, FEI, VŠB-TUO
Marcela Rabasová
Katedra matematiky a deskriptivní geometrie, FS, VŠB-TUO
Josef Rebenda
Ústav matematiky, FEKT, Vysoké učení technické v Brně
Lubomír Sedláček
Ústav matematiky, FAI, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Josef Šlapal
Ústav matematiky, FSI, Vysoké učení technické v Brně
Dana Smetanová
KIPV, VŠTE v Českých Budějovicích
Jana Staňková
Katedra matematiky, FAST, VŠB-TUO
Jakub Stryja
Katedra matematiky, FAST, VŠB-TUO
Tadeáš Světlík
Katedra matematiky, FAST, VŠB-TUO
Martin Swaczyna
Katedra matematiky a deskriptivní geometrie, FS, VŠB-TUO
Zbyněk Urban
Katedra matematiky, FAST, VŠB-TUO
Jana Volná
Katedra matematiky, FAST, VŠB-TUO
Petr Volný
Katedra matematiky, FAST, VŠB-TUO
Václav Votoupal
Katedra matematiky a deskriptivní geometrie, FS, VŠB-TUO